Wczasy odchudzające z dietą warzywno-owocową

W czasach nieustannego pośpiechu, nadmiaru obowiązków oraz niewłaściwego odżywiania bardzo często brakuje nam chwil, które moglibyśmy poświęcić wyłącznie dla siebie, by móc zatroszczyć się o własne ciało i umysł. Szybki tryb życia z całą pewnością nie sprzyja sylwetce, która na skutek nadprogramowych kilogramów staje się nieatrakcyjna, a nawet może prowadzić do obniżonej pewności siebie.

W sytuacji, kiedy chcą Państwo odpocząć i jednocześnie zrzucić zbędne kilogramy, z pomocą przyjdzie Willa Jerrego w Szczyrku. Turnusy odchudzające z dietą warzywno-owocową to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które chcą nie tylko cieszyć się szczupłą sylwetką, ale także poczuć się lepiej we własnym ciele.

Odchudzanie pod okiem profesjonalistów

Przyjeżdżając na wczasy z dietą warzywno-owocową, mogą Państwo liczyć na wypoczynek w komfortowych warunkach, a także możliwość wysmuklenia swojej sylwetki pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów z zakresu żywienia. Turnusy odchudzające zawsze zaczynają się i kończą w soboty.

Spędzając czas w naszym ośrodku, każdy dzień będzie starannie zaplanowany. Wszystko po to, aby mogli Państwo poczuć się zdrowiej, lżej i atrakcyjniej. W ofercie mamy nie tylko całodzienne wyżywienie z posiłkami przyrządzanymi na bazie świeżych owoców i warzyw od lokalnych dostawców, ale także badanie składu ciała i ilości tkanki tłuszczowej, zajęcia sportowe, treningi relaksacji, fitoterapię oraz akupresurę.

Dlaczego warto oczyścić organizm z toksyn?

Podstawą wczasów odchudzających w górach w Willi Jerrego jest warzywno-owocowa dieta makrobiotyczna, która ma na celu nie tylko pomóc Państwu zrzucić zbędne kilogramy, ale także oczyścić organizm ze szkodliwych toksyn. Zanieczyszczenie narządów wewnętrznych może powodować wiele różnego rodzaju dolegliwości, chociażby takich jak bóle głowy, stres, problemy ze snem, rozdrażnienie oraz bóle mięśniowo-stawowe. W późniejszym etapie zalegające w organizmie toksyczne związki mogą wywoływać depresję, stany zapalne, a nawet przyczyniać się do rozwoju niebezpiecznych chorób neurologicznych.

Oczyszczanie organizmu z toksyn ma szczególnie istotne znaczenie w przypadku osób zmagających się z nadciśnieniem tętniczym, wysokim cholesterolem, nadwagą, alergiami, przewlekłym zapaleniem stawów, chorobą wrzodową, paradontozą itp. Ponadto jest to znakomity sposób na odmłodzenie i odnowę organizmu dla wszystkich osób, które na co dzień są narażone na stres i cierpią z powodu przewlekłego zmęczenia.

Dla kogo dedykowane są turnusy ?

Mogą Państwo zdecydować się na turnus z dietą warzywno-owocową w sytuacji, gdy:

 • odczuwacie zmęczenie,
 • stresuje Was najbliższe otoczenie, nawet członkowie rodziny,
 • praca nie przynosi Wam satysfakcji,
 • czujecie się przepracowani,
 • jesteście rozkojarzeni i rozdrażnieni,
 • weekendy przestały wystarczać do tego, aby „naładować akumulatory” i z nową energią zabierać się do pracy,
 • zauważyliście przyrost wagi ciała,
 • zaobserwowaliście u siebie wycofanie i apatię, chociaż wcześniej z zaangażowaniem uczestniczyliście w życiu rodzinnym i firmowym.

W sytuacji, gdy zauważą Państwo którykolwiek z objawów u siebie, wczasy odchudzające w naszym ośrodku mogą okazać się idealnym rozwiązaniem. Jeśli zainteresuje Państwa cena i szczegółowy program turnusu, zachęcamy do kontaktu z Willą Jerrego.Program skuteczne odchudzanie - dieta

Zmagasz się z utratą napięcia skóry, nadwagą, cellulitem, odwodnieniem, skorzystaj z programu ekspresowego odchudzania, który profesjonalnie zwalczy problemy związane z tkanką tłuszczową.

Program opracowany przez dietetyków i lekarzy obejmuje dietę, zabiegi i ćwiczenia przywracające kondycję ciała, piękny wygląd jednocześnie dając możliwość widocznej utraty wagi ciała, wyciszenia i uwolnienia się od stresu.

Oferujemy 7 i 14 dniowe pobyty oparte na poniższych dietach:

- post na płynach, dieta warzywno-owocowa
- dieta pełnowartościowa,

Pobyt w Willi Jerrego polega nie tylko na wyżywieniu opartym o warzywa i owoce ale jest jego zmodyfikowaną formą z dużą ilością różnorodnych ćwiczeń fizycznych dostosowanych do możliwości uczestników.


Każdy turnus rozpoczyna się w sobotę obiadem godz 14:00 a kończy w sobotę śniadaniem godz 9:00.

Od 3-5 cm mniej
widoczne NATYCHMIAST!

OFERTA
Pokój 1-osobwy

7 dni - 1749 zł od osoby
14 dni - 3058 zł od osoby

Pokój 2-osobowy

7 dni - 1639 zł od osoby
14 dni - 2838 zł od osoby

Pokój 3 osobowy

7 dni - 1529 zł od osoby
14 dni - 2618 zł od osoby

W cenie pobytu oferujemy:
 • zakwaterowanie w komfortowych, kameralnych warunkach,
 • wyżywienie - dieta warzywno-owocowa - posiłki w naszej kuchni przygotowywane są bezpośrednio przed podaniem, warzywa i owoce pochodzą od lokalnych dostawców.
 • całodzienny bufet pitny - lecznicza woda zdrojowa, zakwas buraczany, ziołowe napary, herbaty, nielimitowana woda niegazowana,
 • 2 x na początku i na końcu turnusu - dokonujemy pomiar obwodów ciała, ilości tkanki tłuszczowej, kostnej, mięśniowej, stopnia nawodnienia organizmu nowoczesnym analizatorem  - OGARNIAMY KILOGRAMY
 • PORANNA ROZGRZEWKA - codziennie rozciągająco-rozgrzewające ćwiczenia przygotowujące organizm na cały dzień aktywności,
 • WĘDRÓWKI Z KIJAMI NORDIC WALKING  prowadzony przez instruktora - codziennie także w święta i niedziele, (niezależnie od warunków atmosferycznych) połączone z nauką pogłębionego oddychania wspomagającego oczyszczanie organizmu z toksyn oraz pracę układu limfatycznego,
 • ODNOWA BIOLOGICZNA: ZAJĘCIA SPORTOWE - 4 x w tygodniu ( zajęcia związane z aktywnością fizyczną prowadzi instruktor studiów podyplomowych AWF od wielu lat współpracujący z osobami rekreacyjnie uprawiającymi sport),
 • AQUA aerobik   2 x w tygodniu,
 • FITNESS, pilates, stretching   1 x w tygodniu 
 • KRYSZTAŁOWA KOMNATA SOLNA 1 x w tygodniu
 • DRENAŻ LIMFATYCZNY  na bazie balsamu - wspomagającego odchudzanie, likwidującego opuchlizny, rewitalizującego i ujędrniającego skórę, oczyszczającego  organizm z toksyn   1x w tygodniu. 
 • JAKUZZI - MASAŻ WODNY STÓP w solach morza martwego - zabieg łagodzi zmęczenie i bolesność stóp po wędrówkach z kijami. Zabieg ma działanie przeciw zapalne i przeciw bólowe, zmniejsza opuchliznę, odżywia, regeneruje skórę  1x w tygodniu, 
 • autotrening twarzy i szyi połączony z akupresurą - codziennie,
 • fitoterapia - wieczorne napary i herbatki ziołowe - codziennie,
 • ubezpieczenie NNW,
 • wyposażenie pokoju: szlafrok, ręczniki, pościel,
 • internet Wi-Fi,
 • winda,
 • bezpłatny parking.
 • NA TURNUS NALEŻY ZABRAĆ:
 • BASEN-strój kąpielowy, czepek, klapki, ręcznik kąpielowy,
 • ZAJĘCIA RUCHOWE-wygodne obuwie sportowe, strój sportowy, mały plecak,kurtkę nieprzemakalną, wiatrówkę.
HARMONOGRAM DNIA

Początek turnusu - SOBOTA godz.14.00 OBIAD.

Powitalna KOLACJA godz.18.00 podczas, której opowiemy więcej o pobycie oraz Poznasz innych uczestników.

Zakończenie turnusu - SOBOTA godz.9.00 w ostatnim dniu nie odbywają się zajęcia, natomiast rano dokonamy pomiaru Twojego ciała a po pomiarach pożegnalne ŚNIADANIE i wymeldowanie.

ROZKŁAD DNIA

7.00 - pobudka (ciepła woda z cytryną lub zakwas na dobry początek dnia)

7.30 - 8.00  rozruch (bez względu na warunki atmosferyczne)

8.30 - ŚNIADANIE,

10.30 - 12.30 trening, marsze z kijami nordic-walking, podczas zajęć odpoczynek 11.00-11.30 - PRZEKĄSKA

13.00 - 14.00 OBIAD, ODPOCZYNEK

15.00 - 16.00 zajęcia sportowe - jazda na rowerze, joga, pilates, aqua-aerobik,taniec i spalanie, zielone siłownie,

17.00 - KOLACJA,

19.00 - 21.00 - relaksacja i techniki wyciszenia umysłu,

opcjonalnie zabiegi, prelekcje,

21.00 - napary lub herbatki ziołowe

 

charakterystyka diety
 • Uzupełniające informacje:

  niewykorzystanie któregokolwiek elementu wchodzącego w skład pobytu nie powoduje zmniejszenia

  jego wartości,

  pobyt rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.

 • ZAPRASZAMY! – na chwilę, na weekend, na turnusy

  +48 532 809 910

  Willa Jerrego wszelkie prawa zastrzeżone.

  Projekt i wykonanie: Mapi Media