Rezerwacje 602 523 111

Zasada rezerwacji

 1. Deklaracja pobytu wiąże się z koniecznością dokonania rezerwacji, wpłacenia zadatku bądź całej wartości kosztu pobytu.
 2. Rezerwacje przyjmowane są online, telefonicznie bądź osobiście.
 3. Dokonanie rezerwacji wiąże się jednoznacznie z przyjęciem i akceptacją ogólnych zasad pobytu w Willi Jerrego.

Zasada wpłaty zadatku

 1. Po dokonaniu rezerwacji Gość zobowiązany jest wpłacić zadatek w wysokości 30% wartość pobytu w terminie określonym w potwierdzeniu rezerwacji.
 2. Rezerwacje uważa się za potwierdzoną w chwili zaksięgowania zadatku na rachunku bankowym podanym do wpłaty.
 3. W przypadku nie dokonania przez Gościa wpłaty zadatku w wyznaczonym terminie rezerwacja zostaje automatycznie anulowana.
 4. Pozostałą należność wynikającą z dokonanej rezerwacji Gość zobowiązany jest dokonać w dniu przyjazdu w recepcji wraz z meldunkiem.

Warunki płatności

 1. Wszelkie opłaty związane z pobytem gościa w Willi Jerrego powinny być realizowane na miejscu, bądź na wskazany rachunek bankowy.
 2. Wszystkie podane ceny są cenami brutto.
 3. W przypadku rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portali internetowych Gość dokona zapłaty zgodnie z określonymi przez portale zasadami.

Prawa i obowiązki

 1. W momencie zameldowania Gość zobowiązany okazać ważny dowód tożsamości ze zdjęciem oraz kartę kredytową.
 2. Gość ma prawo do korzystania z dodatkowej oferty dostępnej w Willi Jerrego
 3. Gość zobowiązany jest do przestrzegania przepisów bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz przepisów porządkowych na terenie Willi Jerrego.
 4. W momencie rozpoczęcia pobytu Gość zobowiązany jest stosować się do wskazówek przedstawicieli Willi Jerrego, które umożliwią realizację pobytu.
 5. W razie naruszenia przez Gości w sposób rażący i uporczywy lub zagrażający zdrowiu i życiu Gości ustanowionego porządku obiektu, Willa Jerrego ma prawo rozwiązać w trybie natychmiastowym umowę z Gościem nie stosującym się do regulaminu i zasad porządkowych obiektu.
 6. W Willi Jerrego oraz bezpośrednim otoczeniu obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. W przypadku stwierdzenia takiego faktu w obiekcie, Gość zostanie obciążony kosztami kompleksowego mycia i ozonowania pomieszczeń w wysokości 500zł.
 7. W uzasadnionych przypadkach Willa Jerrego może wezwać Policje bądź ochronę obiektu.
 8. Willa Jerrego zastrzega sobie prawo do pobrania przy zameldowaniu preautoryzacji karty kredytowej lub kaucji.
 9. Willa Jerrego zastrzega sobie ustawowe prawo zastawu na rzeczach wniesionych przez Gościa na teren obiektu w przypadku nie uregulowania płatności za świadczone usługi.

Odpowiedzialność

 1. Dzieci poniżej 18 roku życia powinny znajdować się pod stałym nadzorem opiekunów prawnych, którzy ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelkie szkody powstałe w wyniku działań dzieci
 2. Gość przebywający w obiekcie ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju szkody i uszkodzenia techniczne powstałe z jego winy lub winy osób odwiedzających Gościa. Willa Jerrego Zastrzega sobie prawo do obciążenia karty kredytowej gościa bądź dochodzenia odszkodowania po jego wyjeździe.
 3. Willa Jerrego zastrzega sobie prawo do niedokonywania zwrotów wartość świadczeń nie wykorzystanych przez Gościa w części lub całości z przyczyn leżących po stronie Gości.
 4. Willa Jerrego nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe należące do Gości.
 5. Willa Jerrego zastrzega sobie prawo do odwołania rezerwacji, w każdym czasie przed jej rozpoczęciem z powodów niezależnych i zdarzeń losowych. W takim przypadku uiszczone należności zostaną zwrócone.

Reklamacje

 1. Uwagi i reklamacje związane z pobytem należy zgłaszać bezpośrednio po stwierdzeniu podstaw ich zgłaszania do przedstawicieli Willi Jerrego, który zbada zasadność złożonej reklamacji.
 2. Ewentualne reklamacje nie mogą mieć wpływu na termin pobytu i wysokość płatności.
 3. Reklamacje będą rozpatrywane indywidualnie, o sposobie załatwienia sprawy Gość zostanie poinformowany.

Pozostałe informacje

 1. Zameldowanie odbywa się w godzinach do 15.00 do 20.00 a wymeldowanie od 9.00 do 10.30.
 2. W przypadku stwierdzenia w pokoju Gościa osób, za które nie została wniesiona opłata, Willa Jerrego może zastosować karę umową w wysokości 200% stawki obowiązującego cennika.
 3. Na terenie Willi Jerrego obowiązuje całkowity zakaz używania przedmiotów i urządzeń mogących stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia Gości.
 4. W pokojach zabrania się przygotowywania posiłków i napojów oraz ich spożywania.
 5. W przypadku zgubienia kluczy do Willi Jerrego, Gość zobowiązuje się zapłacić karę w kwocie 50zł a w przypadku zgubienia lub uszkodzenia pilota do bramy Gość zapłaci karę w wysokości 100zł.
 6. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do godziny 7.00.
 7. Każdorazowo Gość opuszczający pokój ze względów bezpieczeństwa powinien wyłączyć urządzenia elektryczne, zakręcić wodę i zamknąć pokój na klucz.
 8. Na terenie Willi Jerrego zabrania się hałasowania, powodowania nieprzyjemnych zapachów ani innych rzeczy, które mogą szkodzić czy irytować pozostałych Gości.
 9. Niniejszy Regulamin obowiązuje wszystkie osoby przebywające na terenie Willi Jerrego.
 10. Gość wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami) dla potrzeb niezbędnych do realizacji pobytu Gości Willi Jerrego a także korzystania z pozostałych usług świadczonych przez Willę Jerrego.

Opinie o Willi Jerrego Co mówią nasi Goście?

Iwona Simoni

Nieziemskie śniadania robione przez mieszkankę Szczyrku, która w dodatku dużo opowie o tym co warto tu zwiedzić i zobaczyć. Właścicielka wita po przyjeździe ziółkami, ma nawet pelerynki w razie deszczu;-) Polecamy!

Opinia z: Google

Katarzyna

Na szczególną uwagę zasługują zróżnicowane i przepyszne śniadania. Codziennie rano czekał na nas koktajl, a wieczorem herbata w termosie. Czysto I spokojnie mimo, że do centrum było kilka kroków. Szczerze polecamy i dziękujemy Kasia i Marcin.

Opinia z: Google

Małgorzata Bracha

Jak skutecznie oczyścić ciało i ducha? Odpowiem : Tylko pod serdeczną opieką Pani Danuty - właścicielki Willi Jerrego. Polecam gorąco to urocze miejsce, gdzie jest gustownie i bardzo czysto. Przekonałam się tam o niezwykłej skuteczności diety opartej na okresowym spożywaniu warzyw i owoców, schudłam 2kg w ciągu 9 dni. Posiłki podawane są w sposób urozmaicony i kolorowy. Aby zadbać o ciało do wyboru: bieżnia, drenaż limfatyczny, masaże (na miejscu); basen, jacuzzi, pilates, joga, siłownia (w pobliżu).

Opinia z: Google

Agata Mistrzak

Polecam państwu wspaniała rodzina atmosfera bardzo czysto przytulnie cudowne koktajle Pani Danusi bardzo dobre śniadania przemile Panie .Pani Danusia Pani Basia cudowne osoby życzliwe wspaniałe i radosne.. Przemily pobyt

Opinia z: Google

Insight

Doskonała lokalizacja w samym centrum Szczyrku. Pokoje bardzo czyste i nowoczesne. Szybki internet. Bardzo sympatyczni właściciele. Bardzo smaczne śniadania (codziennie coś innego na ciepło plus świeżo zrobiony koktajl). Do tego jeszcze przystępna cena. Czy można chcieć więcej ?

Opinia z: Google

Monika Karolak-Gruszka

Bardzo miłe miejsce. Lokalizacja doskonała z piękny widok na Skrzyczne. Pokoje czyste i pachnące. Śniadania przewyższyły nasze oczekiwania. Spędziliśmy tutaj 5 dni i oprócz szwedzkiego stołu, każdego ranka serwowano nam gorące śniadanie ( jaglanka z jabłkiem, naleśniki z warzywami, przepyszne zapiekanki) do tego każdego ranka inny koktajl warzywno - owocowy. Widać, że właścicielka pensjonatu oddaje całe swoje serce. Troskliwa i opiekuńcza. Syn zapomniał spakować buty. Właścicielka sama do nas zadzwoniła i odesłała nam na wskazany adres. Bardzo... bardzo dziękujemy za gościnę. Pozdrawiamy i na pewno wrócimy.

Opinia z: Google

Walenty Pustkowski

Pensjonat w porządku. + Parking na posesji (po 22.00 zamykany) + Pokoje wszystko tak jak na zdjęciach, komfortowe i czyste. + Duża szafa i wieszaki w pokoju. + Szybkie WiFi + Duży telewizor + Na duży plus na pewno zasługuje, fakt to że automatycznie zadbano o wysuszenie naszych butów narciarskich i przechowanie nart. + Śniadanie bardzo smaczne. Duży wybór. + Po całym dniu na stoku żona bardzo wychwalała masaż pani rehabilitantki. Idealne miejsce do wypoczynku. Pozdrawiamy Krystyna i Walenty

Opinia z: Google

Piotr Lipski

Spokojeny pensjonat. Pokój miałem co prawda nie duży, ale za to pojedyńczy i z łazienką. Mydło, ręczniki, wszystko bylo. Czysto. Cisza, dało sie odpocząć. Obsluga ok. Lokalizacja też ok. Warto było.

Opinia z: Google

Petra Zawada Roháčová

Super ubytování! Milí majitele, domácí atmosféra, dobré snídaně. Blízko centra, spousta stezek na procházky, kousicek ke sjezdovkám. Určitě se ještě vrátíme! Děkujeme.

Opinia z: Google

Małgorzata Grzeszczak

Cudowne miejsce.pozdrawiamy Panią Danusię i polecamy jej koktajle. codziennie rano mile zaskoczenie na śniadanie. to nie parówki i jajecznica a ciepłe posiłki inne niż wszystkie. dziękujemy

Opinia z: Facebook

Monika Martin

Właśnie wracam do domu po kilku dniach spędzonych w Willi Jerrego i mogę tylko powiedzieć ze było tak ze lepiej bym nie zaplanowała. Wlascicielka Willi jest pani Danuta która dba o potrzeby każdego gościa, pani Basia która przygotowuje pyszne warzywne obiady jest skarbnica wiedzy nie tylko na temat żywienia ale również okolicznych tras i ciekawych miejsc do zobaczenia. Ja tam napewno jeszcze wrócę i sama na oczyszczająca dietę jak również z rodzina. Dziękuję pani Danusiu za cudowny czas.

Opinia z: Facebook

Renata Pękała

Byłam na turnusie oczyszczająco -odchudzającym i naprawdę to działa,efekty po tygodniu są widoczne.Miła Pani Danusia,trenerzy Sandra i Amadeusz świetni i motywujący.Panie kucharki z warzyw i owoców czarowały cuda.Dziękuję i pozdrawiam.Polecam Willę Jerrego🤗

Opinia z: Google

Rezerwacje 602 523 111